Турчинов: наступаючий 2019 рік буде дуже важливий для України

total.kz

Прес-служба Ради нацбезпеки та оборони України повідомляє, що 31 грудня, Олександр Турчинов секретар РНБО привітав громадян України зі святом Нового року, і зазначив, що майбутній 2019 рік матиме величезне значення для нашої країни, а також для її стратегічного напрямку на Європу.

Згідно зі словами Олександра Турчинова, 2019 рік матиме велике значення, як для кожного громадянина України, так і для незалежності нашої держави.

Як зазначає секретар РНБО, багато українців мріють заснути в одній країні, а прокинутися в кращій Україні. Прокинутися там, де корупція не буде існувати, де закон буде стояти понад усе, в такій країні, де рівень життя буде на рівень вище, ніж в європейських державах, а також де окуповані території будуть звільнені. Турчинов заявив, що дана мрія може здійснитися тільки за однієї умови – потрібно щодня працювати на корить держави та працювати відповідно до цієї мрії.

Секретар Ради нацбезпеки та оборони додав, що поточний рік для нашої країни був черговим роком боротьби за свою незалежність і свободу, роком, спрямованим на розвиток сильної нацдержави, заснованої на потужній армії, а також надійному та дієвому секторі оборони та безпеки.

Олександр Турчинов висловив слова подяки захисникам України, які, не дивлячись на святкові вихідні, захищають свою державу.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Валерiя Мезенова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*