Смолоскипна хода, присвячена народженню Бандери, пройде сьогодні в Києві

Misyjne.pl

У столиці в перший день нового 2019 року анонсовано смолоскипну патріотичну ходу, яка буде традиційно присвячена річниці народження засновника і лідера Організації українських націоналістів Степана Бандери.

Організатором ходи в столиці виступила всеукраїнська організація «Свобода». О 18:00 рух вулицями Києва почнеться від пам’ятника Кобзарю, розташованого в парку Тараса Шевченка.

Нагадаємо, що рік, що наступив, на території Львівщини оголошено роком Степана Бандери у зв’язку зі 110-річчям відомого діяча української національно-визвольної боротьби першої половини двадцятого століття.

Уродженець села Старий Угринів, розташованого на території нинішньої Івано-Франківщини, очолив підпільну боротьбу на західноукраїнських землях проти польської влади, під чиїм контролем була західна частина сучасної України.

Після Другої світової війни вів боротьбу з озброєними формуваннями та спецслужбами Радянського Союзу. Був убитий в еміграції на території Західної Німеччини, в Мюнхені, агентом Комітету Держбезпеки СРСР Богданом Сташинським.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*