Зеленський: я візьму участь у виборах президента України

Newsmaker.md

Актор та шоумен Володимир Зеленський першого січня о 0:00 виступив із заявою про те, що братиме участь у виборах голови України, які пройдуть в березні поточного року.

Він підкреслив, що на даний момент у нашій державі склалася така ситуація, що у людей є три сценарії розвитку: перший – полягає в тому, щоб плисти за течією, другий – у тому, щоб покинути країну, та лише третій сценарій спрямований на те, щоб зробити якісь спроби для зміни поточного стану справ. Таким чином, актор зазначив, що він зупинив свій вибір на третьому сценарії.

Підкреслимо, що раніше не було подібної ситуації, коли людина, яка не займалася раніше політичною діяльністю, показувала такі високі результати в рейтингу. При цьому експерти наполягають, що високий рівень підтримки акторів, в основному, обґрунтовується тим фактом, що люди зі сфери політики вже вичерпали довіру населення. Водночас, зазначається, що в таких випадках, політичні програми та позиції даних кандидатів особливого значення не грають.

Політичний технолог Сергій Гайдай підкреслює, що Зеленський не демонструє будь-яку політичну позицію, та саме цей факт актор називає загальнолюдською позицією. Звичайно, в цій ситуації, війна – це погано, проте у Зеленського не склалося чітке розуміння того, що з нею робити та з яких причин вона взагалі з’явилася. Поряд з цим, експерт в області соціології Ірина Бекешина додала, що зараз присутній попит не стільки на акторів, скільки на людей, що не брали раніше участі в політиці. Так, понад 60% громадян підкреслюють, що хотіли б бачити нових лідерів.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*