Жителі Запоріжжя зустріли Новий Рік «тверезим марафоном»

Timenews.in.ua

Інформагентство «Інтерфакс» інформує, що у Запоріжжі місцеві жителі вирішили зустріти перший ранок січня «тверезою пробіжкою» дистанцією у два кілометри. Як виявилось, охочих взяти участь у даному заході найшлося понад п’ятдесят осіб. Зазначимо, що сама пробіжка організовувалась в соціальних мережах представниками громадської організації «Тверезе Запоріжжя», та починалась з бульвару Шевченка. Також повідомлялось, що перш, ніж почати марафон, люди, що брали участь у заході провели розминку.

Представники громадської організації також зазначили, що на честь настання Нового Року люди, які взяли участь в масовій акції, пробігли понад дві тисячі кілометрів. Один з активістів організації В’ячеслав Новіков наголошує, що вже протягом восьми років люди, що виступають за здоровий спосіб життя, на Новий Рік пробігають марафон. Таким чином, даний захід допомагає людям не лише корисно провести перший ранок року, а й водночас знищує стереотипне уявлення про святкування нового року в державі.

Активіст звертає увагу, що учасники марафону першого січня відмінно себе почувають та не скаржаться на головний біль. Крім того, люди, які є прихильниками здорового способу життя, своїм прикладом доводять, що новорічні свята можна відзначати не так, як звикла більша частина населення. Також зазначається, що на пробіжку всі люди приходили за власною волею. Оголошення про захід було розміщено в соціальних мережах. Представник організації додав, що той факт, що з кожним роком у марафоні бере участь все більша кількість людей, не може не тішити.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*