Гендиректор телеканалу “1+1” звинуватив президента України в атаці ботів на свої акаунти

Youneed.com.ua

На Олександра Ткаченко гендиректора телеканалу «1+1» в мережі Інтернет сталася атака ботів. У даному інциденті український медіа-менеджер звинуватив чинного президента України Петра Порошенка.

Згідно зі словами Олександра Ткаченка атака була проведена після того, як на телеканалі «1+1» перед привітанням президента, запустили привітання Володимира Зеленського. У виступі українського шоумена пролунала заява про те, що він буде балотуватися у президенти.

Генеральний директор написав у своєму профілі в соціальній мережі «Facebook», що на нього була спрямована атака несправжніх акаунтів, на яку він не повинен реагувати. Також Ткаченко заявив, що знає, хто саме є ініціатором даної атаки, що, у свою чергу, його здивувало.

Гендиректор телеканалу «1+1» написав, що найімовірніше голова України злякався, що серед його противників з’явився чоловік, на чию думку і рішення не впливають ні матеріальні засоби, ні олігархат і навіть телеканал. Єдине, що рухає людиною це думка людей. Адже Зеленський не був замішаний в обмані своїх партнерів, або крадіжці у народу. Таким чином, новий кандидат є несхожим на поточного президента України, і тим самим йому неугодний.

Ткаченко додав, що провівши у світі телебачення багато років, знає, яким є цей світ і що потрібно залишатися вірним тим цінностям, через які сталися події 2014 року.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Валерiя Мезенова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*