Експерт: український народ дуже незадоволений прозахідною владою

observer.net.ua

Євген Головаха заступник директора Інституту соціології в інтерв’ю суспільно-політичному виданню «Zn.ua» заявив, що настрій українського суспільства та оцінка економічного становища держави, вперше за довгий час не впливають на орієнтації українців відносно геополітичної спрямованості.

Прикладом цього може служити перемога Віктора Януковича на президентських виборах у 2010 році, коли навіть центральні області країни були готові віддати за нього свої голоси. І ця історія була повторенням минулого досвіду України, оскільки за президентство Леоніда Кравчука, який займав проукраїнську, патріотичну позицію, коли держава увійшла у стан неконтрольованої інфляції, громадяни держави віддали свої голоси на користь Леоніда Кучми, який, у свою чергу, займав проросійську позицію.

На думку Євгена Головахи така рівновага спостерігалася завжди. На сьогодні, українські громадяни висловлюють невдоволення стосовно поточної влади, яка займає прозахідну позицію, та усіма силами намагається влитися у кількість західних держав.

На даний момент, згідно з закономірністю, суспільство повинно продемонструвати вибір на користь проросійських позицій. Але, як показують дані соціологічних опитувань, людей із проросійськими поглядами так і залишилося 23-24%.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Валерiя Мезенова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*