Рабинович: рішення закрити виборчі дільниці в Росії неконституційне

Informator.news

Цього вівторка, нардеп ВРУ та лідер політсили «За життя» Вадим Рабинович у своєму профілі в соціальній мережі «Фейсбук» ділиться відомостями про те, що планує звернутися із заявою на Центрвиборчком до суду. Причиною цього став той факт, що ЦВК ухвалила рішення, згідно з яким, всі виборчі дільниці, розташовані в Російській Федерації, були ліквідовані.

Рабинович зазначив, що таке рішення суперечить як закону, так й Конституції держави, оскільки на даний момент на російській території з різних причин проживають сотні тисяч наших співвітчизників. Таким чином, українська влада забирає у наших громадян право проголосувати на президентських виборах.

Нагадаємо, що ще у цей понеділок в останній день грудня Центрвиборчкомом була прийнята постанова, відповідно до якої, 5 дільниць, що розташовувались у посольствах України на російській території перестали здійснювати свою діяльність. Не менш важливий й той факт, що Комісія вирішила розширити повноваження своїх представництв у таких країнах як Грузія Фінляндія та Казахстан.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*