Українці зможуть здавати серйозно пошкоджені купюри у відділення банків

Znaj.ua

Відсьогодні в Україні починає діяти постанова НБУ та валютної служби. Дана постанова передбачає, що громадяни України можуть віддати у відділення банку купюри, які мають серйозні пошкодження. При цьому, мова йде лише про національну валюту.

Також наголошується, що можна здавати й ті купюри, які більше не володіють платіжними ознаками. Дані ознаки могли бути втрачені з різних причин, серед яких: пожежа, повінь або ж забруднення різними хімікатами та інше.

В країні існують уповноважені банки, такі як Ощадбанк, ПриватБанк та Аваль, в завдання яких буде входити дослідження даних пошкоджених банкнот. При цьому, дані купюри будуть упаковуватися, співробітники банку постараються зберегти їх цілісність, а після чого, купюри відправлять в Нацбанк. Вже в НБУ будуть проводиться аналіз даних банкнот. Варто відзначити, що разом з купюрами в Національний банк необхідно направити заяву та відповідну довідку про те, що дані купюри були прийняті або вилучені для проведення експертизи.

Також варто відзначити, що до цього купюри, які мали значні пошкодження приймалися, тільки у відділеннях Національного банку, які розташовані в низці областей, серед яких Львівська, Запорізька, Хмельницька, Дніпропетровська, Харківська та Одеська. Також відділення НБУ є й в столиці держави.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*