В Індії жінки вийшли на масовий протест на підтримку рівності статей

Habervitrini.com

Інформаційне агентство «Новий час» інформує, що в Індії жінки вийшли на масову акцію протесту в підтримку рівності статей. В ході акції, протестувальники вишикувалися в живий ланцюг, протяжність якого досягала 620 кілометрів. Місцем проведення протестної демонстрації став один зі штатів Індії – Керала. Представники влади підкреслюють, що в протестній демонстрації участь взяли від трьох то п’яти мільйонів громадян.

Одна з учасниць демонстрації Кавіта Дас інформує, що вона підтримала даний протест, оскільки вважала, що він є хорошим способом продемонструвати жіночу силу та те, як представниці жіночої статі можуть надавати один одному допомогу та підтримку. Крім того, учасниця акції підкреслила, що вона виступає за те, щоб жінки змогли відвідувати храм, при цьому, традиції або ж відсталість не повинні ставати у них на шляху.

Необхідно звернути увагу на той факт, що причиною для такого масового протесту стало обмеження на відвідування одного з місцевих храмів Сабаримала представникам жіночої статі, вік яких становить від десяти до п’ятдесяти років.

Також зазначимо, що ще у вересні минуло року індійським Верховним судом було прийнято рішення скасувати відповідну традицію, оскільки вона була прямим порушенням гендерної рівності. Однак націоналістична політсила країни «Бхаратія джаната» не згодна з цим судовим укладенням та наполягає, що подібне рішення повністю суперечить індуїстським цінностям.

Хоч ця традиція й була скасована судом, але індійські жінки так й не змогли потрапити в храм, оскільки паломники закидають їх палицями та камінням.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*