Затримано підозрюваного у побитті та пораненні лідер «євробляхерів»

Yaizakon.com.ua

Співробітникам правоохоронних структур вдалося затримати громадянина, якого підозрюють у нанесенні тілесних ушкоджень та пораненні з травматичної зброї Владислава Погорєлова. Зазначимо, що Погорєлов є одним з керівників громадського руху «АвтоЄвроСила» у вказаному регіоні.

Нагадаємо, що в цей понеділок в правоохоронні структури Запоріжжя надійшла інформація від співробітників міської лікарні, відповідно до якої, один з жителів міста був доставлений в установу з тілесними ушкодженнями. Пізніше правоохоронці з’ясували, що в місті зловмисник підпалив петарду, яка вибухнула біля машини одного з жителів міста.

Власник автомобіля звернувся до невідомого із зауваженням, після чого вибухнула конфліктна ситуація. В результаті інциденту зловмисник побив городянина, а також здійснив низку пострілів, одним з яких, поранив чоловіка. Відразу після цього, невідомий спішно покинув місце інциденту.

В ході слідчих дій, співробітники поліції знайшли транспорт, за допомогою якого зловмисник втік з місця подій. Трохи пізніше був знайдений й сам підозрюваний, у якого конфіскували пістолет «ПМР».

Таким чином, зловмиснику інкримінують порушення частини 4 статті 296 КК України. Як зазначили правоохоронці, лідеру «євробляхерів» завдали травми в результаті побутової бійки, при цьому, його діяльність ніякого відношення до конфлікту не має.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*