Нардеп: Порошенко на виборах врятує лише відсутність будь-якої альтернативи

ua.news

Політтехнолог та парламентарій ВРУ від політсили «Народний фронт» Вікторія Сюмар зазначає, що в ході президентських виборів чинний голова держави може застосувати лише одну стратегію.

На думку депутата, єдиною стратегію Порошенка може стати лише відсутність альтернативи в ході президентських перегонів, а також постійна підтримка лідерів країн Європи. При цьому, другу умову повинен забезпечити сам голова держави.

Також парламентарій підкреслила, що президент зараз навмисно намагається уникнути теми економіки, оскільки сам прекрасно розуміє, що в цій сфері досягнень у країни мало, при цьому, економіка вже стала частиною програм інших претендентів на посаду голови держави. Таким чином, на думку депутата, Порошенко слід зробити акцент на проблемі прямих повноважень голови країни – на збройних силах та дипломатії.

При цьому, Сюмар підкреслює, що з урахуванням суспільних настроїв та справжніх положень справ в державі, всіх цих факторів недостатньо, щоб Порошенко виграв вибори та залишився на другий строк. Водночас, ситуацію може змінити реальне загострення конфлікту. Поряд з цим, нардеп додала, що саме вигідне положення для Порошенка буде в тому випадку, якщо конкурентом голови держави у другому турі стане опозиціонер Юрій Бойко.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*