Чергова депутатська «жертва» Генпрокурора Луценка

Hromadske.ua

Генеральний прокурор України приступив до вивчення документації про зняття депутатської недоторканності з парламентарія ВР Ярослава Дубневича, який входить у фракцію БПП.

Як повідомила речник керівника ГПУ Лариса Сарган, це усталена процедура: треба надати висновок по завершенню прочитання. Далі Генпрокурор повинен поставити свій підпис під документом про подання до зняття недоторканності, або ж поверне це представлення на подальше доопрацювання.

Сарган зазначила, що на поточний момент рішення по Дубневичу поки не винесено.

Нагадаємо, що нардеп Дубневич з «Блоку Петра Порошенка» підозрюється Національним антикорупційним бюро в корупції, пов’язаної з товарними постачаннями за завищеними цінами для «Укрзалізниці».

Представлення по зняттю недоторканності з Дубневича Юрію Луценку передав керівник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький.

Якщо Луценко прийме позитивне рішення, подання про зняття недоторканності з нардепа БПП буде внесено на розгляд Верховної Ради.

Ярослав Дубневич разом зі своїм братом Богданом є бенефіціаром компанії «Корпорація КРТ», яка виявилася залучена в корупційний скандал, пов’язаний із закупівлями «Укрзалізниці».

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*