У Древньому Києві проходять Новорічні та Різдвяні гуляння

vechirniykiev.com.ua

Гості Древнього Києва зможуть відвідати гуляння, присвячені до новорічних свят та Різдва. Для проведення зазначених заходів було обрано «Парк Київська Русь». При цьому, варто підкреслити, що всі гуляння будуть проходити дуже масштабно та відповідно до традицій наших предків. Гостей очікує досить насичена програма, до якої увійшли кінні виступи, проведення майстер-класу з виконання колядок, смачна кухня, канатний спуск та інше.

Як тільки відвідувачі зайдуть на територію Князівства, люди опиняться в середньовічному місті, яке існувало в Київській Русі в десятому столітті. Варто відзначити, що відвідувачі зможуть відчути себе не тільки гостями, а справжнім жителями Князівства.

vechirniykiev.com.ua

Відзначається, що на вході Древнього Києва всіх відвідувачів зустрічатимуть святкові персонажі, які й пропонуватимуть людям приєднатися до святкування. Також варто відзначити, що у Святвечір та на Різдво буде проходити вертеп, де можна побачити Діву Марію, пастухів, волхвів та вічну боротьбу Добра й Зла. Важливий також й той факт, що вертеп буде виконаний старослов’янською мовою. Поряд з цим, відвідувачам також запропонують познайомитися зі старослов’янською мовою за допомогою спеціального розмовника.

Ще однією гордістю Стародавнього Києва є унікальна колекція коней рідкісних історичних порід. Гості зможуть не тільки зробити фотографії або погладити тварину, але й покататися верхи або в санях.

vechirniykiev.com.ua

Крім цього, гості зможуть пройтися вулицями середньовічного міста та постріляти з лука. Разом з тим, організатори не забули й про тих, хто любить екстрим. Для таких гостей є швидкісна гірка та канатний спуск.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*