Україна відзначила день народження Бандери на державному рівні

informator.news

Нині постать Степана Бандери залишається дуже суперечливою, а його ім’я ще довго буде полем для битв політиків та істориків.

У перший день нового року наша країна вперше відсвяткувала на державному рівні 110 років з дня народження Степана Бандери, провідника Організації українських націоналістів.

Багатотисячна процесія патріотично налаштованих учасників з різних політичних течій: «Свободи», «Тризуба», « Сокола», «Правого сектора» та ін. зібралась у парку Шевченка і вже звідти з запаленими смолоскипами, організованою колоною пройшла центральними вулицями Києва до Майдану Незалежності.

Міністр інфраструктури Володимир Омелян взяв участь у цій ході, повідомивши виданню «Інформатор», що прийшов сюди як український громадянин, а не як міністр. Політик вважає постать Степана Бандери героїчною і пристрасною.

Омелян зазначив, що повагу і шану віддав Герою тому, що у ті часи, коли жив Бандера, ще не існувало жодних сучасних партій, і мова йшла тільки про Батьківщину, яку Степан щиро кохав і боровся за її незалежність. Але це не відноситься до політичних прихильностей міністра.

informator.news

Нагадуємо, що Степан Бандера – український політичний діяч, ідеолог і один із ватажків націоналістичного руху, голова Проводу ОУН-Б. Народився в Івано-Франківській області у родині греко-католицького священика. У 1933 році Бандера став крайовим провідником ОУН, а з 1940 р. – главою ОУН-УПА(б), яка вела боротьбу з фашизмом з 1942 по 1944 рр. та з комуністичною системою з 1944 по 1956 роки.

У 2010 році президент України Віктор Ющенко присудив Степану Бандері звання «Герой України».

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*