Депутат Гончаренко вийде в телеефір в костюмі клоуна

Rigorousintuition.ca

Парламентарій від фракції «Блок Петра Порошенка» Олексій Гончаренко заявив, що виконає передноворічний обіцянку з’явитися в телевізійному ефірі в клоунському костюмі. Він заявив своїм підписникам у соціальній мережі Facebook, які нагадували йому про раніше дану обіцянку, що пам’ятає про неї, і закликав очікувати його в такому образі найближчим часом.

Нагадаємо, що Гончаренко обіцяв одягнути клоунський костюм в разі балотування шоумена та коміка Володимира Зеленського на вищу посаду в державі.

Гончаренко також саркастично прокоментував кадровий підхід Зеленського в разі перемоги лідера «95-го кварталу» в президентських перегонах. Він «передбачив», що при Зеленському-президенті питаннями оборони займеться персонаж Дарт Вейдер з кіносаги «Зоряні війни», а Мінфін очолить мультиплікаційний персонаж Скрудж Макдак. Альбусу Дамблдору з вигаданого світу Гаррі Поттера він відвів пост Міністра закордонних справ.

Нагадаємо, що Володимир Зеленський озвучив свій намір йти в президенти в новорічному ефірі телевізійного каналу «1 + 1». Багато глядачів звернули увагу, що шоумен виступив за кілька хвилин до новорічної півночі, в той час як звернення чинного голови держави Петра Порошенка телеканал запустив вже фактично в новому 2019 році, порушивши тим самим неписану традицію ставити в ефір президентську промову перед 00:00.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*