Ринок електроенергії України в 2019 році буде функціонувати по-новому

Coolyanews.info

Український споживач в новому році зіткнеться з ще одним учасником енергетичного ринку. Без нього електропостачання в заміських будинках і міських квартирах стане неможливим.

З першого дня нового року послуга електропостачання буде надаватися підприємством-постачальником і компанією-оператором систем розподілу.

Нова модель ринку електроенергії була розроблена НКРЕКП в березні минулого року, коли відомство представила відповідний законодавчий пакет.

Постачальник електроенергії буде займатися виключно поставками, розрахунками по платежах і їх наданню споживачам, в той час як оператор розподільних систем займеться експлуатацією мереж і розподілом електроенергії.

Після підписання нового договору споживач всі питання щодо якості роботи електромережі буде задавати підприємству-оператору, в той час як постачальник буде нести відповідальність за нарахування, розрахунки та коригування цих розрахунків.

У Києві, наприклад, розподіляти електроенергію буде ДТЕК «Київські електромережі», а постачальником буде підприємство «Київські енергетичні послуги».

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*