Агресивність одеського мера призвела до поліційного розслідування

Odessitua.com

Одеська Нацполіція розпочала кримінальне провадження у відношенні міського голови. Про реакцію співробітників МВС на інцидент, що трапився в будівлі Малиновського райсуду 27 грудня, повідомила речник ГУ Нацполіції Одещини Любов Гордієвська.

Нагадаємо, що Геннадій Труханов після судового засідання відмовився відповідати на питання репортера «Радіо Свобода» Михайла Штекеля, після чого відштовхнув його. Після цього група осіб, яка супроводжувала міського голову, відтягла журналіста в сторону.

У будівлі Малиновського районного суду слухалася справа, за якою мера та групу високопоставлених міських чиновників звинуватили в привласненні коштів міського одеського бюджету, в розмірі 185 мільйонів гривень. Мер звинувачується в придбанні два роки тому будівлі неробочого заводу «Краян» за завищеною вартістю.

За фактом події потерпілий журналіст написав заяви до Державного бюро розслідувань та до Нацполіції. На поточний момент, за заявою Штекеля, співробітники правоохоронних органів ще не зв’язувалися з ним для уточнення деталей інциденту або інформування про хід кримінального провадження.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*