Біженці, що знаходяться в Німеччині, знову скоїли напад на перехожих

Tz.de

У Німеччині, на території Баварських земель у місті Амберг стався інцидент за участю біженців. Дана подія відновила дискусію на тему міграції серед німецької громадськості, а також політичного середовища.

За кілька днів до новорічного свята 4 представники таких країн як Афганістан, Сирія та Іран, віком 17-19 років, скоїли напад на перехожих, завдаючи їм неважкі тілесні ушкодження. Кількість постраждалих коливається близько 12 осіб. Даний інцидент стався на центральних вулицях баварського міста Амберг. Відзначається, що на місці молоді люди чинили опір співробітникам правоохоронних органів та з 30 числа знаходяться в слідчому ізоляторі.

Своєю думкою Хорст Зеєхофер міністр внутрішніх справ Німеччини, поділився з найбільшим німецьким таблоїдом «Bild».

Хорст Зеєхофер заявив, що в разі вчинення біженцями насильницьких злочинів – вони негайно зобов’язані покинути територію держави. При цьому, якщо законодавства, яке вже існує, недостатньо, то в такому випадку його необхідно змінити. Подібне порушення громадського порядку, держава не повинна ігнорувати. Міністр зобов’язався внести пропозицію до керівної коаліції, з приводу зміни законодавства.

Також глава Міністерства внутрішніх справ згадав про подію у містах Боттроп та Ессен, де 50-річний громадянин Німеччини у ніч 31 грудня здійснював навмисні наїзди на біженців. Повідомляється, що внаслідок дій німця постраждали 8 осіб.

Міністр заявив, що ці справи будуть розслідуватися з однаковою суворістю, оскільки цього вимагає політичний авторитет.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Валерiя Мезенова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*