NewsOne поскаржився на провайдера кабельного ТБ

On.od.ua

Керівництво телеканалу NewsOne — компанія «Новини 24 години», звернулося до Юрія Артеменка, який очолює Нацраду з ТБ і радіомовлення.

В офіційному зверненні телеканал попросив Нацраду провести перевірку компанії «Мережа Ланет» на предмет відповідності її діяльності чинному законодавству. У тексті звернення «Новини 24 години» висловлюється впевненість, що проти «Мережа Ланет» необхідно ввести санкції, передбачені Законом «Про ТБ і радіомовлення».

Причиною звернення до НРУТР стало рішення «Мережа Ланет» виключити NewsOne з кабельної сітки трансляції та асортименту телеканалів, які відображаються компанією онлайн. Представники компанії пояснили таке рішення припиненням дії договору, укладеного між ними та телеканалом, а також виявленими НРУТР порушеннями транслюється в NewsOne контенті.

Нагадаємо, що провайдер кабельного телебачення вирішила виключити NewsOne зі списку пропонованих свої абонентів телеканалів з першого дня настав 2019 року. У зверненні глави компанії «Новини 24 години» вказується, що договір діє до кінця 2019 року.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*