Бойко: діти політиків не можуть вчитися за кордоном

News.sky.com

Керівник української партії «Опозиційна платформа – За життя» Юрій Бойко написав у своєму профілі в соціальній мережі «Фейсбук», що політичним діячам України потрібно заборонити відправляти своїх дітей за кордон, з метою отримання освіти.

Юрій Бойко висловив свою думку, в якій надійшла пропозиція відносно введення заборони всім українським політичним діячам навчати своїх дітей за кордоном. Керівник «Опозиційною платформи» зазначив, що навчаючись у рідній державі, вони будуть здатні відчути всі наслідки так званих реформ. Це повинно відбутися не у столиці Сполученого Королівства — Лондоні, а у звичайній українській школі.

Політичний діяч зазначив, що його власні діти проживають в Україні, вони вчаться в українській школі, закінчують університети та залишаються працювати у рідній країні. Юрій Бойко додав, що так і повинно бути, оскільки їх турбує краще майбутнє рідної України.

Нагадаємо, що Юрій Бойко висунув свою кандидатуру в президенти України. Вже 31 грудня стартувала виборча кампанія і більша кількість громадян вже побачили агітаційні ролики кандидатів. Самі вибори голови держави призначені на 31 березня.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Валерiя Мезенова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*