Біля Нідерландів через шторм у воді опинилися 270 контейнерів з небезпечним вантажем

Disaster-wise.blogspot.com

«RTV Noord» повідомляє, що в результаті шторму 2 січня з борта контейнеровоза «MSC Zoe» впали близько 270 контейнерів у води Північного моря. Повідомляється, що серед контейнерів були також небезпечні хімречовини.

Дана подія трапилася вночі недалеко від Боркума, німецького острова. Вантажне судно «MSC Zoe» потрапило у шторм, через який багато контейнерів опинилися у воді. На даний момент велика частина вантажних контейнерів досі знаходяться у водах Північного моря. Але, як повідомляється, близько 21 контейнера викинуло на берег прилеглих островів. Вантаж, що знаходиться у контейнерах, розкидало по береговій лінії, де місцеве населення його підбирає.

Відзначається, що як мінімум у 3, що впали в води Північного моря, контейнерах серед вантажу наявні хімречовини, а саме органічні перекиси. Ці хімречовини, у свою чергу, є небезпечними, оскільки викликають реакцію у людини – подразнення, при безпосередньому контакті зі шкірними покривами та слизовою.

Берегова охорона Нідерландів, закликає місцеве населення не відкривати контейнери, які залишилися уцілілими, а також не чіпати вміст. Місцеве населення зобов’язане повідомити екстреним службам про контейнери, які вони знайшли або знайдуть на пляжах. Це зроблено з метою, убезпечити місцевих жителів.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Валерiя Мезенова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*