Політолог розповів про особливості майбутніх виборів в Україні

Dniprograd.org

Політолог Руслан Бортнiк заявив, що найближчі вибори голови держави будуть мати величезну відміну від усіх попередніх, оскільки кількість кандидатів перевищує 2-3 людини, як це було раніше.

Політолог зазначив, що перенесенням виборчих дільниць з території Російської Федерації в довколишні держави організовано з тією метою, щоб показати свій патріотизм українським громадянам. Безліч чинників, такі як, введення особливого правового режиму – воєнного стану, відмова держави від продовження великої угоди з Російською Федерацією – є ніщо інше, як доказ, що Україна володіє антиросійськими та патріотичними настроями.

Хоча, за словами Руслана Бортника, для виборців, рішення про перенесення ділянок з території Росії, не має сенсу, оскільки Центральна виборча комісія має право у будь-який момент відмовитися визнавати результати голосування, через неналежний контроль на місцях. Також згідно з даними минулих виборів з мільйона українців, які проживають в Росії, тих, хто вирішив проголосувати виявилося лише кілька тисяч.

Руслан Бортнiк зазначив, що майбутні вибори будуть примітні наявністю великого числа кандидатів, що добре для громадян. Також цілком ймовірно, що той, хто переможе вирветься на першу позицію з маленьким відривом від інших кандидатів.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Валерiя Мезенова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*