МЗС: українцям не варто відвідувати Таїланд

Artfile.me

В Департаменті консульської служби зовнішньополітичного відомства інформують, що міністерство звертається до громадян України із закликом відкласти всі свої поїздки до Таїланду. Причиною цього став той факт, що в зазначеній державі очікується наближення тропічного шторму «Пабук».

Відзначається, що погіршення погодних умов та наближення шторму очікується на півдні держави в низці провінцій. При цьому, планується, що шторм буде проходити з 02.01.2019 по 05.01.2019. У зазначений період прогнозується сильний вітер з опадами, є ймовірність повеней й тайфунів. Подібні погодні умови також можуть відбитися й на функціонуванні транспорту та роботи системи електрики та водопостачання.

На офіційному сайті відомства наголошують, що МЗС настійно рекомендує всім громадянам нашої країни бути особливо пильними та обережними, при цьому, не варто відвідувати зазначені регіони без необхідності.

Нагадаємо, що до цього Інститут гідрологічної та сільськогосподарської інформації, який функціонує при таїландському Міністерстві науки та технологій зазначав, що, починаючи з цієї середи на території південних регіонів країни очікується наближення урагану «Пабук».

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*