Космічний апарат КНР приземлився на зворотному боці Місяця

versiya.info

Космічний апарат Китаю «Чаньє-4» вранці 03.01.2019 здійснив успішну посадку на зворотний бік місяця, щоб дослідити цю частину супутника нашої планети.

Близько п’ятої години ранку (за київським часом) вказаний космічний апарат зміг здійснити посадку на супутник Землі. Необхідно підкреслити, що вказаний апарат вперше приземлився на цій частині супутника, що дало можливості для встановлення нового зв’язку, а також відкрило нові можливості для дослідження супутника.

Як стало відомо, космічний апарат запустили із космодрому «Січае», який розташовується в одній із провінцій Китаю, ще 08.12.2018. Основною задачею даного проекту стало дослідження зворотної частини супутника, оскільки на даний момент інформації про неї зовсім мало.

Пізніше стало відомо, що космічне управління КНР оприлюднило перші фото, які зробив космічний апарат. Приблизно о шостій годині (за київським часом) камера, що встановлена на апараті зафіксувала перші знімки зворотної частини супутника та передала їх за допомогою зворотного зв’язку на Землю.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*