Посол України: що очікує США від виборів в Україні

Dzerkalo.media

Представник українського дипломатичного відомства в Сполучених Штатах Америки Валерій Чалий у своєму інтерв’ю інформагентству «Голос Америки» пояснив, що саме очікують Штати від майбутніх виборів. В першу чергу, мова йде про пролонгацію курсу на інтеграцію країни в північноатлантичний альянс.

Таким чином, дипломат зазначив, що, на його думку, у США очікують, що в ході президентської гонки переможе не якийсь конкретний претендент, швидше за все, мова йде про те, що держава розраховує на те, що після виборів курс України все так само буде мати євроатлантичну спрямованість. Крім цього, також очікується й проведення реформування, в ході якого, буде продовжено курс постійної співпраці з низкою міжнародних організацій, зокрема й з фінансовими структурами. Водночас, очікується, що сам виборчий процес буде реалізовуватися чесно та справедливо й, при цьому, не буде зірваний ззовні.

Також посол підкреслив, що очевидним є й той факт, що Російська Федерація зробить спроби зірвати вибори, у зв’язку з чим, на даний момент між США та Україною організовано співпрацю, щоб не допустити розвитку подібної ситуації.

Необхідно відзначити, що Чалий також підкреслив, що Україна в свою чергу очікує від Північноатлантичного Альянсу та США допомогу в збільшенні обороноздатності країни. Такі очікування Чалий обґрунтовує тим, що Російська Федерація являє собою загрозу не тільки для України, але й для Сполучених Штатів та європейських країн. Водночас, посол додав, що в Україні також розраховують й на розвиток проектів в енергетичному секторі та у сфері енергобезпеки.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*