Експерт: ДБР створений для розслідування злочинів, скоєних керівниками НАБУ і САП

Marker.ua

Інформаційне видання «DT.UA» інформує, що експерт в галузі подолання корупції, член групи РПР, Олександр Лємєнов повідомляє, що для того, щоб ефективно реалізувати реформу, спрямовану на подолання корупції, необхідно зробити кращою роботу Державного бюро розслідувань.

Такі дії експерт вважає одним із головних кроків, оскільки наразі цей орган виконує не лише функції правопорядку, але й функцію слідства, яку перебрав від Генпрокуратури.

Як зазначає Лємєнов, саме цей орган повинен розслідувати усі злочини, що скоїли керівники Національного антикорупційного бюро та Спеціалізованої антикорупційної прокуратури. Крім того, саме ДБР повинно буде займатися розслідувань більшої частини злочинів в державі, що мають корупційну спрямованість.

У зв’язку з цим, експерт наголошує, що наразі необхідно зайнятися переформуванням процесуальних керівників у ГПУ, в обов’язки яких входить корегування співробітників слідчого підрозділу Держбюро розслідувань. Таку необхідність він обґрунтовує тим, що цих співробітників набирали не на конкурсній основі, що суперечить законодавству.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*