Михайлик: ГПУ саботує розслідування нападу на активістів

Hromadske.ua

Активіст з Одеси Олег Михайлик розповів про те, що співробітники правоохоронних структур не зібрали та не надали ФРН всієї документації, яка необхідна для того, щоб вилучити кулю, яка залишилась у нього легких.

Зазначимо, що операція в німецькій клініці повинна пройти вже в середині поточного місяця. В ході неї медики повинні дістати кулю, яка знаходиться в легких Михайлика вже протягом 4-х місяців.

Як повідомлялося, Нацполіція та Генпрокуратура повинні були зібрати всю необхідну документацію з надання міжнародної допомоги у вказаній справі. Всі документи потрібні для того, щоб лікарі змогли дістати кулю та потім додати її до матеріалів слідства. Після цього, кулю повинні були розглядати в суді як доказ. Водночас, згідно із законодавством, під час операції має бути присутнім німецький правоохоронець, який має запакувати та описати вилучений предмет. Після цього, речовий доказ слід віддати в українське консульство або ГПУ.

Однак Михайлик зазначив, що співробітники правоохоронних структур дали йому пакет, щоб упакувати кулю. Крім цього, речовий доказ він повинен передати не слідчому або німецькому правоохоронцю, а консулу. Водночас, розглядається й варіант самостійного перевезення кулі на територію нашої держави. Михайлик також підкреслив, що, якщо наші правоохоронці не нададуть документацію, то кулю не долучать до матеріалів справи, внаслідок чого, вона не буде розглядатися судом як доказ.

Одеський активіст також зазначив, що у понеділок слідчий повідомив про те, що правоохоронцям не вистачило часу, щоб зібрати документацію. Однак, в правоохоронних структурах мали інформацію про терміни та місце проведення операції. Таким чином, вся ця ситуація дуже схожа на саботаж.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*