Букмекери підвищують ставки на перемогу Зеленського у виборах президента України

mikroskop.net.ua

Після того, як артист Володимир Зеленський офіційно заявив про бажання брати участь у президентських виборах, відомий букмекер bwin поінформував про підвищення ставок на перемогу Зеленського та колишнього міністра оборони Гриценка в майбутніх президентських перегонах.

Якщо двома тижнями раніше ставка на майбутню перемогу шоумена Зеленського на президентських виборах в Україні становила вісім до одного, то станом на сьогодні, вона вже дійшла до шести з половиною до одного!

Сайт bwin вважає основними претендентами поки ще Юлію Тимошенко і чинного президента Петра Порошенка. Їх ставки зберігаються на колишньому рівні: Тимошенко — два з половиною до одного, Порошенко — три з половиною до одного.

Анатолій Гриценко теж трохи просунувся — від десяти до одного до дев’яти до одного. Хоча успіхи Бойко виглядають більш значними, адже йому було, звідки підніматися: його зріст — з двадцяти одного до одного до дев’яти до одного. Він уже зрівнявся з Вакарчуком, який до цього мав ідентичні показники з Володимиром Зеленським.

Що ж стосується Дональда Трампа, то його шанси на повторний президентський термін на виборах 2020 року, для порівняння, знизилися за аналогічний період з двох цілих шість десятих до одного до трьох до одного.

Очевидно, популярність Зеленського обумовлена його новорічною заявою про намір балотуватися на пост президента України на майбутніх виборах в березні цього року. До того ж він поки єдиний кандидат, який закликає у свою команду людей, які ще не встигли себе дискредитувати роботою у владних структурах.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*