Завершене досудове слідство вбивства у чернігівському магазині

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

У прес-центрі Чернігівської обласної прокуратури інформують про закінчення досудового слідства у справі охоронця магазину «Квартал», що скоїв вбивство покупця, оскільки запідозрив, що той крадій. Зазначається, що охоронцю висунули обвинувачення в умисному вбивстві. Таким чином, він порушив частину 1 статті 115 Кримінального кодексу.

Прокуратура інформує, що затриманий громадянин, який працював у одному з місцевих магазинів, ще у вересні минулого року знаходився на робочому місці, проте, згідно з документами, він був у відпустці. В той день, коли зловмисник знаходився в магазині, йому здалося, що один із відвідувачів скоїв крадіжку товару. Таким чином, між охоронцем та відвідувачем спалахнула конфліктна ситуація, в ході якої, охоронець скоїв умисне вбивство.

Сам інцидент трапився вже за межами магазину біля сміттєвих баків. Відвідувач на той момент вже покинув приміщення магазину, проте співробітник охорони попрямував за ним. В ході конфлікту, зловмисник завдавав удар в живіт. Постраждалий помер вже в одному із медичних закладів від втрати крові.

Наразі обвинувачення направили до суду, тепер зловмиснику можуть винести вирок, що передбачає тюремне ув’язнення строком на п’ятнадцять років.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*