Києво-Печерську лавру готують до переходу під юрисдикцію ПЦУ

Kyivblog.info

Православна церква України зайнялася організацією святкового заходу єпископату, в ході якого буде представлено керівництво ПЦУ. Захід заплановано на наступний день після отримання Єпіфаніем Томосу від Вселенського патріарха, на сьоме січня, і має пройти в столиці на Софіївській площі. Про це повідомила низка засобів масової інформації, зокрема, «Страна.ua» з посиланням на свої джерела в новоствореній ПЦУ.

Одночасно з цим урядовий департамент у справах релігії та національностей організував інструктажі на регіональному рівні щодо підрахунку парафіян, які перейдуть в Православну церкву України.

Також джерела мас-медіа повідомляють, що президентська Адміністрація готова до денонсації угоди про оренду Києво-Печерської лаври Українською православною церквою Моспатріархата.

Занепокоєння церковників, за інсайдерською інформацією «Страна.ua», викликає ситуація з текстом Томосу, через те, що ієрархи новоствореної ПЦУ замість обіцяної самостійності отримають митрополію в структурі Константинопольського патріархату. Озвучування прямого підпорядкування Варфоломію може привести до внутрішньої напруженості в Православної церкви України, або ж до відкритого скандалу.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*