Супрун: алкоголь не можна вживати в мороз для зігрівання

Asgmag.com

Уляна Супрун, яка виконує обов’язки голови Міністерства охорони здоров’я, у своєму профілі в соціальній мережі «Фейсбук» інформує, що вживання спиртних напоїв у мороз не сприяє зігріванню, а, навпаки, є однією з причин втрати тепла з організму.

Вона підкреслила, що значна частина українців й сьогодні вірить у те, що спиртні напої можуть зігріти в мороз, саме тому перед виходом на вулицю, або ж вже в ході прогулянки, громадяни приймають рішення зігрітися напоями, що містять у своєму складі алкоголь. Проте, як зазначила міністр, алкогольні напої лише створюють ілюзію тепла.

Водночас, в. о. голови МОЗ вказала й на негативні аспекти вживання алкоголю, що тягнуть за собою втрату тепла з організму. Так, алкоголь впливає на розширення судин на тілі, у зв’язку з чим, людина відчуває тепло, але насправді, таке тепло оманливе, оскільки алкоголь виводить тепло із внутрішніх органів людини. При відчутті холоду, люди можуть тремтіти, саме завдяки цьому, тепло у тілі зберігається, а спиртні напої блокують дану реакцію. Крім цього, міністр наголошує, що з особливою обережністю вживати спиртні напої повинні ті громадяни, які мають серцево-судинні хвороби.

Голова МОЗ зазначає, що є багато інших способів зігрітися у мороз, які не передбачають вживання алкоголю. Так, Супрун радить громадянам обов’язково поїсти перед виходом на вулицю та вживати велику кількість рідини. Не рекомендується на холоді вживати й тютюнові вироби, оскільки вони порушують терморегуляцію. Також потрібно тепло одягатися й не забувати про шапку, шарфи та рукавички. Крім цього, заходити в тепло потрібно не пізніше ніж раз у 30 чи 60 хвилин. При цьому, велику роль у зігріванні на холоді Супрун відводить й активним рухам.

Нагадаємо, що до цього в. о. голови МОЗ Супрун у своєму профілі в соціальній мережі «Твіттер» інформувала, що їй надіслали одразу п’ять викликів до одного зі столичних судів. Причиною цих викликів став розгляд справи про адміністративні правопорушення. Вона зазначила, що 4 повістки датувалися 04.12.2018 та ще одна – 19.12.2018. Проте по номерах, що зображені на конвертах можна побачити, що всі п’ять викликів були відіслані 29.12.2018.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*