Виконання замовлення оборонного замовлення України негативно відобразилося на НДІ «Квант»

znaj.ua

Як стало відомо зі звіту Госаудітслужби України, з 2015 року за дворічний період своєї діяльності НДІ «Квант» підписав 6 договорів держоборонзамовлення з підприємством «Кузня на Рибальському». При виконанні угод по двом комплексам розвідувальних систем спостереження, комплексу бойового модулю для флоту, а також обладнання фіксації лазерного випромінювання, було помічено порушення встановлених термінів з надання підсумкової вартості і терміном вступу у власність, що негативно відобразилося на «Кванті».

У 2015 році НДІ при виконанні оборонзамовлення для «Кузні на Рибальському» витратив майже 21 мільйонів гривень власних коштів, здійснивши поставку в кінці року, але замовник виплатив «Кванту» лише 7 мільйонів 990 тисяч гривень, залишивши решту виплат на 2016 рік.

Якби обидві сторони держоборонзамовлення визначилися з виплатами і терміном переходу продукції у власність замовника, то «Квант» уникнув би збільшення заборгованості по кредиту — до таких висновків прийшли державні аудитори.

Нагадаємо, що у «Кванта» спостерігаються проблеми зі сплатою податків: на 1 грудня минулого року держпідприємство мало 4 мільйони 200 тисяч гривень невиплачених податків.

Нагадаємо, що «Кузня на Рибальському» на той період часу належала Петру Порошенко і нардепу Ігорю Кононенко. Підприємство було продано в листопаді минулого року Сергію Тігіпко, політику та підприємцю.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*