При відсутності монетизації з боку держави, населення зобов’язане оплачувати послуги своїми грошима

Svidok.online

При затримці виплат субсидій державою, їх одержувачі повинні будуть оплачувати свої рахунки в повному розмірі та самостійно. Про це повідомили в «Нафтогазі України», прокоментувавши таким чином урядовий указ про монетизацію субсидійних виплат з першого дня нового року.

«Нафтогаз» у своєму релізі висловив жаль, що його зауваження та ініціативи в даному урядовій постанові не були враховані. Підприємство спочатку пропонував, щоб громадяни України отримували «живі» кошти та розпоряджалися ними самостійно, однак в підсумку субсидії залишилися у фактичному розпорядженні постачальників послуг. У «Нафтогазі» підкреслили, що субсидіантам доведеться самостійно оплачувати свої рахунки в разі запізнення держави з виплатами.

Нагадаємо, що Кабмін з першого січня ввів монетизацію виплат по державним субсидіям. Передбачено, що субсидії в грошовій формі будуть нараховуватися тим громадянам, які в перший раз звернулися за ними. Ті ж домогосподарства, яким субсидії на поточний рік вже були призначені, будуть їх отримувати до кінця опалювального сезону через перерахування регіональними органами соцзахисту на рахунки організацій-постачальників послуг.

Передбачається, що з березня 2019 року субсидії в грошовій формі будуть нараховуватися всім домогосподарствам, які є її отримувачами на сезон опалення. Також будуть надаватися пільги на оплату послуг ЖКГ в грошовому вигляді.

Вже з жовтня поточного року монетизованою формою субсидій будуть охоплені всі ті, кому призначені пільги та житлові субсидії.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*