Омелян впевнений в економічному підйомі «Укрзалізниці»

24tv.ua

Голова Мінінфраструктури Володимир Омелян заявив, що задоволений призначенням Євгена Кравцова на посаду керівника правління підприємства «Укрзалізниця». Кравцов відповідно до рішення Наглядової ради компанії керуватиме «УЗ» протягом трирічного періоду. Омелян висловив надію на остаточне затвердження Кравцова на посаді.

Омелян зазначив, що минулого року були проведені реформи в управлінні «Укрзалізницею», що зробило її першим держпідприємством, яке повністю пройшло подібну процедуру.

Згадавши період управління «УЗ» громадянином Польщі Войцехом Бальчуном, Міністр висловив упевненість, що Кравцов не повторить шлях попередника, через те, що має у своєму послужному списку фінальний етап прокладання Бексідського тунелю, старт роботи аероекспресу та фінальне опрацювання угод з General Electric.

Відповідаючи на запитання, які повноваження додадуться Кравцову після того, як з назви його посади приберуть приставку «виконувач обов’язків», Омелян зазначив, що «особливо ніяких».

Кравцов був призначений в.о. глави «УЗ» в серпні 2017 року. Раніше він обіймав посаду першого заступника керівника Мінінфраструктури.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*