Віце-прем’єр України: дивні повноваження угорського «міністра по Закарпаттю»

hyser.com.ua

Віце-прем’єр з євроінтеграції Іванна Климпуш-Цинцадзе заявила, що в угорського «міністра по Закарпаттю» досить широке коло повноважень, що виходять за рамки співробітництва.

Віце-прем’єр висловила надію, що перейменування посади, яку займає Іштван Грежи, буде відображено і в функціоналі урядового угорського чиновника. Вона додала, що зовнішньополітичним відомством України створена посада відповідального за зв’язок з Грежи — уповноваженого з транскордонного співробітництва. Чиновник вже мав зустріч з угорським міністром, зараз опрацьовуються механізми взаємодії між цими представниками двох країн.

Нагадаємо, що Будапешт прийняв рішення змінити назву посади «уповноваженого від уряду по Закарпатській області» на «міністерського уповноваженого, відповідального за співпрацю між Закарпаттям та Сатмар-Березькою областю (Угорщини)».

Поява в Угорщині чиновника, «відповідального» за український регіон, викликало занепокоєння Києва. Пікіровка між двома країнами була загострена скандалом, який раніше відбувся в угорському консульстві на території Закарпаття, коли на кадрах таємної знімання дипломат попросив здобувачів угорського громадянства не повідомляти українським чиновникам про другий паспорт.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*