Парубій: Семен Семенченко не був офіційно відряджений до Грузії

Ukrainianwall.com

Спікер ВР Андрій Парубій офіційно відповів на запит свого заступника Ірини Геращенко по нардепу Семенченко, який вона опублікувала на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.

Як відповів Парубій, парламентарій не звертався до нього з метою оформлення відрядження до Грузії, як це передбачає встановлений порядок дій, і не інформував спікера про поїздку в цю країну.

Геращенко, коментуючи відповідь голови Верховної Ради, зазначила, що при праві політика самостійно планувати свої закордонні поїздки та зустрічі за кордоном, використання диппаспорта можливо лише для офіційно оформленої відрядження, а не з метою приватних відвідин закордону.

Віце-спікер закликала нардепів для приватних візитів до Грузії, Чеської Республіки та інших держав використовувати свої біометричні закордонні паспорти, на яких так наполягали свого часу парламентарії, продовжуючи тим часом використовувати диппаспорта.

Нагадаємо, що на початку грудня минулого року грузинські правоохоронці провели спецоперацію в тбіліському готелі, в ході якої були затримані шестеро громадян України й один володар місцевого паспорта. Затриманих підозрюють в незаконному придбанні та зберіганні боєприпасів і одиниць зброї. В цей же день з’явилася інформація, що серед затриманих був нардеп Семен Семенченко, який зміг уникнути процедури арешту завдяки пред’явленому ним дипломатичному паспорту. Парламентарій спростував цю інформацію.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*