У центрі Києва вбито співробітника Управління держохорони

Bykvu.com

Василь Хмелюк, якого 3 січня у Києві вбили на території житлового комплексу «Французький квартал» був уродженцем Хмельницької області міста Кам’янець-Подільський. Повідомляється, що молодий чоловік був співробітником Управління державної охорони.

Згідно з декларацією Хмелюка, сім’я купила квартиру у 2015 році, яку вони зареєстрували на дружину Аліну. Як виявилося, у сім’ї є інтернет-магазин жіночого одягу для занять спортом та фітнесом.

Нині встановлено особу нападника, ним виявився Очеретяний Петро Володимирович, що проживає в тому ж житловому комплексі «Французький квартал». Повідомляється, що чоловік наніс смертельний удар в обличчя загиблого, після того, як сім’я Хмелюк та кілька їх друзів приїхали на територію житлового комплексу. За словами очевидців, медпрацівникам швидкої допомоги не вдалося реанімувати Василя Хмелюка.

Злочинця вже шукають співробітники правоохоронних органів, здійснюючи поквартирні обходи найближчих будинків. Відкрито кримінальне діловодство за частиною 1 статті 115 Кримінального Кодексу України. У даній статті йдеться про вчинення умисного вбивства, за яке покладається запобіжний захід до 15 років тюремного ув’язнення. Співробітники правоохоронних органів звертаються до жителів з проханням повідомити будь-яку інформацію, яка допоможе в затриманні злочинця. Повідомляється, що є ймовірність, що чоловік сам з’явиться в поліцію в присутності адвоката.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Валерiя Мезенова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*