Вже 6 кандидатів подали свої документи для реєстрації в кандидати Президента України

Znaj.ua

ЦВК України на останньому засіданні 3 січня дозволила мати спостерігачів серед своїх членів кільком громадським організаціям на майбутніх виборах Президента.

Серед організацій виявилися ГО «Передові правові ініціативи», «Свідома громадськість», а також «Чернігівський правозахисний союз». Даний ряд офіційно правоможний мати спостерігачів серед своїх членів на виборах Голови держави. Також ЦВК додала корективи до складу виборчих комісій на територіях, які готують і також проводять місцеві вибори.

Нагадаємо, що 31 грудня почалася передвиборна кампанія. На даний момент вже 6 кандидатів подали свої документи до ЦВК. Серед них Віталій Скоцик, Валентин Наливайченко, Сергій Каплін, Андрій Садовий, Ігор Шевченко, Володимир Ратуш.

Віталій Скоцик екс-голова Аграрної партії України, відзвітував про свої дії у своєму профілі у соціальній мережі «Фейсбук», а також повідомив, що через 5 днів після того, як він отримає посвідчення кандидата, його команда почне агітаційні роботи.

За даними ЦВК партія під назвою “Громадський рух Наливайченко «Справедливість» на сьогоднішньому з’їзді одноголосно проголосували за висунення екс-голови СБУ у якості кандидата на пост голови держави. Серед обіцянок, які він зобов’язується виконати після перемоги у виборах – позбавити нардепів та суддів статусу недоторканності, а також чинних привілеїв. Першочерговим Валентин Наливайченко вважає відновлення миру у країні та викорінення хабарництва.

Також ЦВК повідомляє, що сьогодні 3 січня подав свої документи Сергій Каплін голова «Соціал-демократичної партії».

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Валерiя Мезенова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*