Пелосі повідомила про можливість реального імпічменту Трампа

Nbcnews.com

У Сполучених Штатах Америки представники «Демократичної партії» знаходяться в очікуванні результатів розслідування, яке проводила комісія спеціального прокурора Сполучених Штатів Роберта Мюллера. Повідомляється, що після надання підсумків розслідування конгресменами «Демократичної партії» буде прийнято рішення про початок процедури відсторонення від посади чинного президента США Дональда Трампа.

Таке повідомлення прозвучало в інтерв’ю Ненсі Пелосі національній широкомовній компанії «NBS». Повідомляється, що Пелосі є представником «Демократичної партії», а також кандидатом на пост спікера однієї з палат Конгресу – Палати представників.

Згідно із заявою Ненсі Пелосі, парламентарії не повинні усувати главу держави від влади через політичні причини, але водночас політика не може бути підставою, щоб відмовитися від даного процесу.

Ненсі Пелосі зазначила у своєму інтерв’ю, що Дональд Трамп може отримати звинувачення після того, як його усунуть з посади президента. Кандидат у спікери додала, що досить важко мати справу з тим президентом, який йде наперекір чинним фактам і правді. Але в силу того, що Палата Представників знаходиться під контролем парії демократів, стан речей може покращитися.

Представник офіційної резиденції президента Келліенн Конвей зробила заяву, відносно того, що чинного президента можливість відсторонення від посади абсолютно не турбує.

«NBS» повідомляє, що навіть якщо Палата представників підтримає імпічмент Дональда Трампа, далі це питання буде розглядатися другою палатою Конгресу – Сенатом, який знаходиться під контролем «Республіканської партії». З цієї причини усунути президента з посади буде вкрай непросто.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Валерiя Мезенова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*