На Львівщині проходитиме медична спецоперація з вакцинації дітей

Gazetadopovo.com.br

У прес-центрі міністерства охорони здоров’я інформують, що у другій половині наступного місяця у школах на Львівщині пройде кампанія, в ході якої, усі діти віком від шести до вісімнадцяти років зі згодою батьків повинні будуть зробити щеплення від кору.

Після того, як у Львівській обласній адміністрації пройшло позапланове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки, було оголошено, що в даному регіоні буде проходити спецоперація, спрямована на підвищення імунітету дітей. Таким чином, підкреслювалось, що підвищення рівня вакцинаціє – це питання, що входить до проблеми нацбезпеки. Також нагадується, що у минулому році в даному регіоні ця хвороба забрала життя двох дітей, які не мали щеплень.

Уляна Супрун, що виконує обов’язки голови МОЗ, наголосила, що питання захисту дітей від смертельних захворювань – це наш спільний обов’язок. Так, Львівщина очолила рейтинг з частоти випадків захворювання на кір, при цьому, саме у цьому регіоні менше всього зроблено щеплень від даної хвороби. Також вона зазначила, що й в низці інших регіонів, що демонстрували низький рівень вакцинації будуть проходити подібні заходи.

Керівник обладміністрації Львову Олег Синютка підкреслив, що ті заходи, що пропонує МОЗ та комісія на даний момент є оперативною реакцією на реальне становище в регіоні.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*