Голова Бразилії: військові бази США можуть бути розміщені у нашій країні

Edifica.ro

Інформаційне видання «УНН» інформує, що бразильський голова Жаір Болсонару в ході ефіру, який транслювався телевізійним каналом «SBT», виступив із заявою, що не виключає можливості обговорення із американською владою розміщення на території Бразилії військової бази Сполучених Штатів.

Крім цього, він зазначив, що питання присутності американських військових на території країни є дуже символічним. Президент підкреслив, що зараз Бразилія та сполучені Штати зближаються у питанні економічної співпраці, проте він не виключає можливості, що країни можуть зближатися й у військовому секторі.

Нагадаємо, що Болсонару офіційно став керувати Бразилією у цей вівторок, коли давав присягу перед парламентом країни. У своєму виступі перед членами Національного конгресу держави, політик пообіцяв, що проблема подолання корупції та боротьби з організованою злочинністю стане пріоритетною для нового уряду. Водночас, він зазначив, що економічний сектор держави при його правлінні також буде розвиватися за допомогою скорочення бюрократичного апарату.

Варто зазначити, що одразу після того, як Болсонару офіційно став головою Бразилії, американський лідер Трамп у своєму профілі в соціальній мережі «Твіттер» виказав привітання новому президенту та зазначив, що Сполучені Штати будуть підтримувати його.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*