Депортований білоруський журналіст Карназицький дав перші коментарі

media.publika.md

Інформагентство «Sputnik» інформує, що кореспондент з Білорусі Павло Карназицький в ході свого виступу в ефірі радіостанції дав перші коментарі щодо депортації його з території України. Він зазначив, що співробітники білоруської митної служби були вкрай здивовані тим, що представники митниці сусідньої держави відправили до них громадянина лише з документами та без особливих речей. При цьому, журналіст підкреслив, що українські прикордонники не дали йому можливості переодягнутися.

Водночас, інформаційне агентство «РИА Новости» повідомляє, що журналіст заявив, що має намір оскаржувати рішення про депортацію за допомогою адвоката, який все ще наполягає, що Україна – правова держава. Поряд з цим, Карназицький наголосив, що є ще один варіант розвитку подій: він просто не буде приїжджати на територію країни, поки там в ході виборів не зміниться влада.

Кореспондент також підкреслив, що Служба безпеки України бачить в ньому головного ворога та загрозу нацбезпеці, оскільки той ставив під сумнів агресію з боку Російської Федерації. Необхідно підкреслити, що причиною депортації журналіста стала антиукраїнська пропаганда.

Нагадаємо, що до цього, цієї середи СБУ затримала політолога та журналіста з Білорусі Павла Карназицького. Протягом декількох годин його депортували на білоруську територію, при цьому, у нього навіть не було можливості поспілкуватися з адвокатом. Так, після екстрадиції, кореспондент не зможе в’їжджати на Україну протягом трьох років. Важливим став й той факт, що сайт «Миротворець» також додав в базу даних білоруського журналіста Карназицького за антиукраїнські висловлювання. Зазначається, що на доказ цьому, на сайті опубліковані скріншоти записів, де політолог критикує українську владу.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*