В Україні хочуть зняти кінострічку про Героя України – Бандеру

linkis.com

Про бажання підтримати зйомки фільму про життєвий шлях відомого провідника ОУН, Степана Бандери, розповів в ефірі одного з телеканалів голова Держкіно Пилип Іллєнко. Він зазначив, що подібну ідею виношує вже давно, проте досі ніхто не запропонував гідного і якісного сценарію для такої кінострічки. І якщо з’явиться гідний проект фільму, в Держкіно охоче підтримають і профінансують зйомки.

Також голова Держкіно розповів, що вже неодноразово натякав українським режисерам на ідею для зйомок такий кінострічки, адже в його кабінеті висить портрет провідника. На його тлі було зроблено чимало фото і підписано чимало контрактів на зйомки.

Однак досі жодної сучасної кінострічки про Степана Бандеру в головній ролі так і не було знято. Останнім кінофільмом, знятим про провідника був фільм ” Атентат. Осіннє вбивство в Мюнхені ” режисера Олеся Янчука, але, на жаль, це було 20 років тому.

Також постать українського націоналіста згадується в кінострічці “Червоний”, який розповідає про діяльність УПА, і в кінокартині “Екс” Сергія Лисенка. Однак досі авторської роботи про борця за українську незалежність немає. Тому саме зараз є прекрасна можливість її втілити – впевнений Пилип Іллєнко.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*