Лідер комуністів Чехії не згоден з міністром щодо героїзації Україною ОУН та УПА

Politnavigator.net

Інформаційне агентство «denikN.cz» інформує, що голова чеських комуністів Войтех Філіп виступив із заявою, в якій обурився висловлюванню голови зовнішньополітичного відомства Томаша Петршичека про те, що визнання українською владою бійців УПА та ОУН є внутрішніми справами України, при цьому, Чехія не може втручатися у подібні рішення.

Лідер партії зазначив, що висловлювання міністра про те, що прийняте владою України рішення про героїзацію бандерівців – не стосується Чехії, його дуже засмутило та образило. Таким чином, комуніст вважає, що голові відомства слід задуматися, чи зможе він при таких обставинах навістити Оломоуцький край та прийти до населеного пункту Чеський Малин (Рівненщина), який був побудований чехами після війни. Водночас, Філіп згадав про те, що у цьому регіоні в ході Другої світової загинули 374 людини чеської національності.

Проте інформагентство зазначило, що бандерівці не причетні до подібних злочинів. Також голова комуністичної партії також неправильно вказав назву населеного пункту, оскільки той називається не Чеський Малин, а Новий Малин. Таким чином, лідер політсил вводить в оману людей, зазначаючи, що це село було побудоване чехами.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*