Юристи: Роман Насіров законно приступив до роботи

Zavarnik.biz

Інформаційне агентство повідомляє, що Роман Насіров приступив до роботи у відновленій посаді голови Державної фіскальної служби після того, як суд виніс постанову про відновлення керівника.

Після того, як Окружний адміністративний суд відновив Насірова на посаді, чиновник приступив до активного виконання своїх обов’язків. Протягом декількох тижнів після відновлення голова ДФС поширив наказ про виконання судової постанови, побував у головному офісі Державної фіскальної служби, записав привітання з новорічним святом для громадян, а також залишив свої коментарі щодо нової статистики Міністерства фінансів. Кілька юристів висловилися з приводу того, якими важелями влади володіє голова ДФС.

Роман Марченко, представник фірми «Ілляшов та партнери» заявив, що у разі, якщо причетність людини в корупційних зв’язках не доведена, але його звільняють саме з цієї причини, простежуються саме політичні мотиви. Тому, якщо справа дійде до Європейського суду з прав людини, тоді ці так звані «політичні мотиви» не будуть позитивно розглянуті представниками ЄСПЛ.

Марина Ставнійчук заслужений юрист України, заявила, попри те, що судова реформа є особливою гордістю для поточної влади, все ж вона не поспішає приступати до виконання, ними ж реформованого, суду. До того ж, згідно з чинним законодавством, будь-яке рішення, винесене судом, є законним і обов’язковим до виконання.

Олександр Дульський, партнер адвокатського об’єднання «Войтенко і Дульський» у справі голови ДФС висловив свою току зору. Він заявив, що у ситуації Насірова відомство, а також Кабмін повинні були надати докази, що підтверджують законність відсторонення від посади керівника. А оскільки справжньою причиною звільнення стало не корупційна діяльність Романа Насірова, а нібито наявність у нього другого громадянства, докази з цього приводу знайдені не були. Згідно з цим суд прийняв рішення на користь Романа Насірова. Також, через порушення, які були допущені судовим органом, голова ДФС має право звернутися до Європейського суду щодо порушення Конвенції прав людини.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Валерiя Мезенова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*