«Жовті жилети» продовжують свої протести

Dknews.kz

У Франції протестуючі «жовті жилети» збираються 5 січня провести кілька мітингів на честь дня мобілізації. Ними заплановано провести акцію на Єлисейських Полях, а також біля будівлі мерії Парижу.

Учасники руху заявили, що одних лише слів чинного президента Франції Еммануеля Макрона замало, щоб мітинги були зупинені. Повідомляється, що у будівлі префектури поліції протестувальники заявили про дві найближчі акції, які будуть проведені в цю суботу. Перша акція протесту буде розпочата на Єлисейських полях, і «жовті жилети» пройдуть до Площі Біржі. Дана площа знаходиться у другому окрузі Парижу. Другий мітинг почнеться біля будівлі столичної мерії та пройде до Національної асамблеї.

Відзначається, що в силу останніх подій і слабшанням руху, мобілізація учасників протесту може посилитися у зв’язку з арештом лідера даного руху Еріка Друе. У соціальній мережі «Фейсбук» помічена надмірна активність «жовтих жилетів». У своїх профілях вони закликають йти громадян на демонстрації, тим самим посилюючи протистояння. У повідомленнях вони говорять про акції протесту на площі Республіки, площі Трокадеро, а також в інших частинах Парижу. Але згідно з їхніми словами, інформація про них буде відома лише в останній момент.

Раніше повідомлялося, що співробітники правоохоронних органів заарештували керівника руху протестувальників у Франції, який має назву “жовті жилети”. Лідер Ерік Друє був затриманий через проведення у французькій столиці акції протесту, яка не була узгоджена відповідно до процедур законодавства.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Валерiя Мезенова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*