Через закриття 5 виборчих дільниць на території Росії на ЦВК подали в суд

24tv.ua

Згідно з розміщеною інформацією на сайті, українська партія «НАШІ» подала позов до суду на Центральну виборчу комісію з причини закриття 5 виборчих дільниць на території РФ.

Євген Мураєв, лідер політичної партії, повідомляє, що даний позов зареєстровано 4 січня Апеляційним адміністративним судом під номером 6. Згідно із заявою, у Центрвиборчкому для закриття дільниць не було жодних законних підстав. Але дані дії призведуть до наслідків, і кілька мільйонів громадян України не матимуть можливості проголосувати за президента своєї держави.

Мураєв заявляє, що за час 5-річних напружених відносин з Російською Федерацією, не було закриття жодного українського консульства на території даної держави. А саме в консульствах розташовуються на законних підставах виборчі дільниці. За словами лідера партії, Центральна виборча комісія у своїх діях спирається ні на факти або судові рішення, а лише відсилається на подання Міністерства закордонних справ. Також в документі уточнюється, що дане рішення було прийнято всупереч міжнародним нормам у сфері виборчих прав.

Парламентарій закликає всі партії приєднатися до позову парії «НАШІ», таким чином відстояти право українських громадян брати участь у виборах, надане Конституцією. Також нардеп закликає збільшити число виборчих дільниць за кордоном.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Валерiя Мезенова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*