Влада України перевірятиме громадян за місцем їх проживання

Merezha.co

У зв’язку з реформуванням сфери адмінпослуг при Мінекономрозвитку України заплановані масштабні перевірки чиновниками фіксації проживання українців в місцях їх офіційної реєстрації.

Такі процедури передбачаються проектом закону «Про свободу пересування», який пропонує дозволити чиновникам служб реєстрації проводити масштабні перевірки.

Громадяни, чий вік перевищив чотирнадцять років, повинні будуть протягом тридцятиденного періоду он-лайн або особисто надати заяву про реєстрацію свого місця проживання. Пройти аналогічну процедуру зобов’язали українців, які беруть участь в судовому процесі або є призовниками строкової служби.

Перевірка за тривалістю не займе більше ніж тридцять днів. Чиновники отримують право перевірити приміщення на предмет певних ознак проживання громадянина України, який зареєструвався за цією адресою. Також перевіряючі чиновники зможуть опитати сусідів.

Виявлення неправдивих відомостей про проживання за місцем реєстрації може спричинити адміністративну відповідальність.

Єдина інформаційна система починає роботу з першого липня поточного року. Ті, хто ще не пройшов реєстрацію за місцем проживання, мають можливість зробити це безкоштовно до кінця березня.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*