Порошенко відправить частину отриманих дивідендів на благодійність

KIEV, UKRAINE - DECEMBER 29, 2014: Summary annual press conference of the President of Ukraine Poroshenko in Kiev

Прес-служба Адміністрації Президента України повідомляє, що чинний голова держави Петро Порошенко заявив про намір відправити частину дивідендів на благодійність. Дивіденди президент України отримав від компанії «Rothschild Trust».

Кошти, що надійшли за 3-х річний період, голова держави відправляє на популяризацію розвитку ідей української державності, ідей інтеграції в ЄС та Північноатлантичний Альянс, на підтримку створення УПЦ, а також розвиток української мови. Відзначається, що Порошенко витрачає власні гроші на політичну рекламу, що не характерно для української влади. Інші політики оплачують відеоролики або бігборди коштами із державного бюджету або інших джерел, які не оголошуються.

Чинний голова держави 1 січня вніс до декларації суму приблизно 550 млн грн коштів, яка є прибутком від акціонерного товариства компанії «Rothschild Trust Schweiz AG». Дана компанія зареєстрована в Швейцарії. За даними декларації дохід президента України за минулий рік склав 1,3 млрд грн.

Встановлено, що податок від усіх доходів Порошенко складе сумарно понад 116 млн грн. У свою чергу, сума витрачених коштів за час з 2014 року по 2018 коливається близько 1,2 млрд грн, з них на армію витрачено понад 500 млн грн.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Валерiя Мезенова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*