Порошенко: збройні сили України готові до відсічі агресії Росії

M.day.kyiv.ua

У 2018 році наша країна отримала понад 5 000 одиниць нового озброєння від»Укроборонпром”. Дана техніка сучасна, вдосконалена і добре відремонтована. Про це свідчить відеоролик, який глава держави Петро Порошенко оприлюднив у своєму акаунті у Фейсбуці.

Також, у підписі до ролика гарант додав, що модернізована зброя допоможе українській армії успішно протистояти зовнішнім загрозам і “бити в ціль, не втрачаючи дарма снарядів і часу”. Петро Олексійович запевняє, що наша армія міцнішає з кожним днем.

Крім цього, Ігор Воронченко, командувач Військово-морськими силами України розповів ЗМІ, що флоту можуть дістатися абсолютно нові катери та кораблі вже у 2019 році. Воєначальник вважає, що наша армія не припинить прагнути до стандартів НАТО. Тому у ВМС встановили конкретний напрямок розвитку армії до 2035 року.

Також, командувач повідомив, що Уряд України у 2019 році запланував будівництво нових гуртожитків і військових містечок.

Командувач ВМС також підкреслив, що минулий рік виявився для нашої держави, і конкретно для українського флоту, роком непростих випробувань, зате новий, 2019, буде роком нових успіхів і великих можливостей.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*